Meghívó – 2021. évi Közgyűlés

A Rákóczi Szövetség tisztelettel meghívja minden kedves tagját 2021. évi rendes közgyűlésére
Nagy Domonkos - 2021.04.15

A közgyűlés a kialakult veszélyhelyzet miatt rendhagyó formában zajlik. A Rákóczi Szövetség közgyűlése a 502/2020 (XI.16.) Korm. rendelet értelmében elektronikusan történik. A Rákóczi Szövetség tagjai a Szövetség honlapján (www.rakocziszovetseg.org) 2021. április 30. pénteken 8 órától 20 óráig regisztrálhatnak nevük és tagkártyaszámuk megadásával, ezt követően meg tudják tekinteni a közgyűlés napirendi pontjaihoz kapcsolódó dokumentumokat és szavazhatnak a napirendi pontokról.

NAPIRENDI PONTOK:

1. A Rákóczi Szövetség felügyelőbizottsági jelentésének áttekintése és elfogadása
  2. A Rákóczi Szövetség 2020. évi beszámolójának és közhasznúsági jelentésének áttekintése és elfogadása
  3. A Rákóczi Szövetség 2021. évi programtervének és költségvetésének áttekintése és elfogadása