Ilyen volt a Pedagógus Tábor

Tekintse meg a Kárpát-medencei Pedagógus Táborról készült összefoglaló videónkat. A Tábort 1998 óta szervezi meg a Rákóczi Szövetség középiskolai tanároknak - kiemelten azoknak, akik a Szövetség középiskolai szervezeteit irányítják és segítik az ifjúságszervező munkát.
Nagy Domonkos - 2021.07.20

Az idei nyári tábor is lehetőséget kínált a szakmai továbbképzésre, illetve a kapcsolatépítésre és nem utolsósorban a tanárok munkája iránti megbecsülés és köszönet kifejezésére.

A sátoraljaújhelyi Rákóczi Táborban megvalósuló rendezvény programjában szakmai előadások, kirándulás, kulturális és szórakoztató programok egyaránt helyet kaptak. A táborba ellátogatott mások mellett Benkő Tibor honvédelmi miniszter és Kisfaludy László köznevelésért felelős helyettes államtitkár.

A tábor eseményeit összefoglaló videónkat alább tekintheti meg.