A II. Szarvasi Szabadegyetem megnyitója

A Magyar Család- és Nővédelmi Tudományos Társaság meghívása alapján vett részt a Szövetség a szabadegyetem nyitó ünnepségén.
Nagy Domonkos - 2021.09.03

A szabadegyetemet Párducz László az MCSNTT elnöke nyitotta meg, majd a Miniszterelnökség és a Családokért felelős tárca nélküli miniszter képviseletében Fűrész Tünde fővédnök, a Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS) elnöke köszöntötte a jelenlévőket. Felszólalt Babák Mihály Szarvas város polgármestere, Dr. Kovács József országgyűlési képviselő és dr. Krizsán Anett a Békés megyei Kormányhivatal igazgatója is.

A Rákóczi Szövetség képviseletében Nagy Domonkos István szervezetfejlesztési és informatikai igazgató köszöntötte a résztvevőket. Röviden bemutatta a Rákóczi Szövetség tevékenységét és szót ejtett az MCSNTT Ifjúsági szervezetével megkötendő együttműködés lehetőségeiről, valamint sikeres szakmai hétvégét kívánt.

Tessedik Sámuel Múzeum - Szarvas