Óvodapedagógus és Tanító Találkozó – 2021. november – Sátoraljaújhely

A Rákóczi Szövetség 2021. november 26-28. között észak-erdélyi és partiumi óvodapedagógusok és alsó tagozatos tanítók részére továbbképzéssel egybekötött találkozót szervez.
Petrovay László - 2021.10.05

A rendezvény célja az óvónők és tanítónők munkájának megbecsülése, a magyar iskolaválasztás elősegítése, kapcsolatépítés, képzés.

A rendezvény 2021. november 26-án, péntek délután 16 órakor veszi kezdetét és 2021. november 28-án, vasárnap délben ér véget.

A rendezvény helyszíne:

Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont*** (Sátoraljaújhely)

A találkozóra meghívott óvoda és iskola legfeljebb 2 fővel jelentkezhet. A Rákóczi Szövetség arra törekszik, hogy a tanév során megrendezésre kerülő találkozók valamelyikére meghívást kapjon minden, a Magyar Iskolaválasztási Programban érintett külhoni magyar óvoda és iskola.

Jelentkezni az ezen az oldalon megtalálható űrlap kitöltésével lehet, november 19-ig.

A rendezvényen 150 főt tudunk vendégül látni, túljelentkezés esetén a jelentkezési sorrendet vesszük alapul.

A jelentkezés feltételei:

• a kitöltött elektronikus jelentkezési lap beküldése a megadott jelentkezési határidőig.
    • aktív óvodapedagógusi vagy alsós tanítói státusz Észak-Erdély és Partium (Beszterce-Naszód, Bihar, Csángóföld, Kolozs, Máramaros, Szatmár megyék, Csángóföld, valamint Dés, Szászrégen és Torda vidéke) bármely magyar nyelvű óvodájában, általános iskolájában.
    • a rendezvényen csak azokat tudjuk fogadni, akik Covid elleni védettséggel rendelkeznek és ezt igazolni is tudják.

A jelentkezési határidőt követően részletes információt és programot küldünk.

A találkozó résztvevőinek költségeit a Rákóczi Szövetség felvállalja (szállás, ellátás, programok).

A találkozóra a jelentkezők számától függően buszt indítunk.

Időpont

2021. november 26-28.

Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont*** - Sátoraljaújhely

Erre az eseményre már lezárult a jelentkezés!