Eredmények: Gloria Victis történelmi vetélkedő

Eredmények: Gloria Victis történelmi vetélkedő
Véget ért a Gloria Victis történelmi vetélkedő döntője, részletek alább!
Nagy Domonkos - 2021.10.23

Első helyezést ért el a szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium, a csapat tagjai: Takáts Balázs, Szeberényi Kristóf és Kőrösi Csanád, felkészítő tanáruk Csősz Róbert.

Második helyezett lett a komáromi Selye János Gimnázium csapata. A csapat tagjai: Kajan Dóra, Tóth Ákos és Szalai Adrán. A csapatot Elek József tanár úr készítette fel.

Harmadik lett a szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium másik csapata! A csapat tagjai: Lászlóffy Luca, Rácz Bendegúz Levente és Burkus Barnabás, felkészítő tanáruk Csősz Róbert.

A vetélkedőről készült videónkat megtekintheti alább:

A döntő végeredménye:

Iskola Település Csapat Tanár 1. diák 2. diák 3. diák DÖNTŐ HELYEZÉS
Szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium Szeged Az utolsó mohikánok Csősz Róbert Takáts Balázs Szeberényi Kristóf Kőrösi Csanád 1
Selye János Gimnázium Révkomárom Komárom Csodaszarvasok Elek József Tóth Ákos Szalai Adrián Kajan Dóra 2
Szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium Szeged Blood Eagle Csősz Róbert Burkus Barnabás Lászlóffy Luca Rácz Bendegúz Levente 3
Szentesi Horváth Mihály Gimnázium Szentes Turul Pálinkó György Vince Kiss Endre Czékmán Luca Atkári Áron 4
Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc Árpád anygalai Vály Péter György Baranyai Lili Tóth Anna Káli-Nagy Lili 5
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Föci verseny team dr. Beckné Sallay Anikó Novák Márton Gyutai Csanád Végh Valentin 6
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Nyíregyháza Honfoglalók Lamosné Szabados Enikő Görömbei Bálint Ferenczi Benjámin Brúnó Kiss Bálint 7
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Ad Maiorem Dei Gloriam Ladányi Béla Kádár Gergely Köllő Ábel Novák Zsófia 8
Pécsi Janus Pannnonius Gimnázium Pécs Inkvizíció Herner Mihály Dukics Levente Béri Márk Haris Márk 9
MTAG Dunajská 13 Pozsony Eredet Borka László Ruman Máté Jakubáč Éva Lajos Sára Andrea 10

Az október 22-i középdöntő sorrendjét alább olvashatja:

Iskola Csapat Tanár 1. diák 2. diák 3. diák II. forduló helyezés
Szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium Blood Eagle Csősz Róbert Burkus Barnabás Lászlóffy Luca Rácz Bendegúz Levente 1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium Árpád anygalai Vály Péter György Baranyai Lili Tóth Anna Káli-Nagy Lili 2.
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Honfoglalók Lamosné Szabados Enikő Görömbei Bálint Ferenczi Benjámin Brúnó Kiss Bálint 3.
Selye János Gimnázium Révkomárom Csodaszarvasok Elek József Tóth Ákos Szalai Adrián Kajan Dóra 4.
Szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium Az utolsó mohikánok Csősz Róbert Takáts Balázs Szeberényi Kristóf Kőrösi Csanád 5.
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Föci verseny team dr. Beckné Sallay Anikó Novák Márton Gyutai Csanád Végh Valentin 6.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Ad Maiorem Dei Gloriam Ladányi Béla Kádár Gergely Köllő Ábel Novák Zsófia 7.
MTAG Dunajská 13 Eredet Borka László Ruman Máté Jakubáč Éva Lajos Sára Andrea 8.
Pécsi Janus Pannnonius Gimnázium Inkvizíció Herner Mihály Dukics Levente Béri Márk Haris Márk 9.
Szentesi Horváth Mihály Gimnázium Turul Pálinkó György Vince Kiss Endre Czékmán Luca Atkári Áron 10.
Vajda Péter Evangélikus Gimnázium Időutazók Triója Molnár Béla Borbély Máré Farkas Botond Jávorka Levente 11.
Tóth Árpád Gimnázium Debrecen Aranyágacskák ?? Horváth Ákos Kovács Dorottya Tóth Anna Hajnal 12.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium Mesterhármas Vály Péter György Juhász-Unger Kristóf Koleszár Domonkos Morvai Gergő 13.
Deák Téri Evangélikus Gimnázium Muminok Dr. Guóth Emil Velich Zsófia Halász Anna Fülöp Jázmin 14.
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium Történelem Gy/OSB Cséfalvay Tamás Barla Márk Bákány Krisztián Takács Márton 15.
Selye János Gimnázium Révkomárom Invicta Elek József Simonics Réka Ember Mónika Vankó Izabella 16.
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Árpádházisok Nagy Szilvia Dóra Márton Németh-Papp Áron Tuboly Máté 17.
Makói József Attila Gimnázium Csanád népe Varga Bálint Szuda György Igaz Dániel Szűcs Lili 18.
Tóth Árpád Gimnázium Debrecen Nyerőzikék Biczóné Porcsin Judit Andrejkovics Mihály Király Bence Tarsoly Jenő Márk 19.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium Veni, vidi, vici Vály Péter György Tatár Bálint Lajos Luca Sóczó-Tóth Dénes 20.
Szekszárdi Garay János Gimnázium A Garay tábornokai László Péter Ferenc Török Hanna Hersics Előd Valigura Eszter 21.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda 3 grácia Vályné Gál Csilla Pető Eszter Pekár Levente Tüske Márton 22.
Pécsi Janus Pannnonius Gimnázium III Triumvirátus Herner Mihály Illés Ágnes Rendes Blanka Hercegovac Selma 23.
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Viribus Unitis Árpádná Vincze Marietta Jekken Nikolett Nikovics Gergő Pecze Benedek 24.
Szegedi Radnóti Miklós Kíésrleti Gimnázium Ubul Csősz Róbert Baráth Réka Butty Balázs Martinek Zsófia 25.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest Humik Schmidt Gabriell Horváth Ábel Klein Bálint Vészi-Hajdu Marcell 26.
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Szilágyi Havasi Judit Káli Lilien Tóth Patrik Vanó Péter 27.
Bethlen Gábor Református Gimnázium Mohamedán Gábor apródjai Csipakné Nagy Bertilla Széll Jázmin Erika Mucsi Gergő Gál Petra Júlia 28.
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Turul Trió Gaganetz Péter Brisendine Barnabás Nagy Ágota Sidlovszky Fanni 29.
Szent József Gimnázium Debrecen Bihar Pintér József Bácsi Henrik Jávor Zsolt András Nagy Olivér Hunor 30.
Tóth Árpád Gimnázium Debrecen TAG202110f Balláné Sárosi Ágnes Andrási Orsolya Dobi Nikolett Ivanesei Denisa 31.
Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Iskola, Gimn. és AMI EGURSCUG Czigány László Horváth Dóra Buzás Vivien Andrékó Sári 32.
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium TMG fiai Tóbiás Sándor Kovács Kolos Mester Péter Müller Tamás 33.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Egri csillagok Kovács Ottó Makó Fanni Márton Janina Simon Boglárka 34.
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabolcsi Betyárok Lamosné Szabados Enikő Tóth Noémi Gréta Révész Bálint Kozma Eszter 35.
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium Táncsics Lányai Monostoriné Tóth Gabriella Szegedi Zsófia Cosic Klara Remmert Olívia 36.
Pavol Jozef Šafárik Gimnázium, Rozsnyó Végvári Vitézek Laco árpád Uličná Lucia Varga Fábián Gubala Nicolet 37.
Szekszárdi Garay János Gimnázium zárvatermők Nagy László Varga Fanni Varga Nóra Csirzó Ágnes Éva 38.
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Hervadó Edény Radványi Krisztina Varga Bernadett Nyulasi Lilla Hargitai Réka 39.
Cserey-Goga Technológiai Líceum Kraszna Metanoia   Kocsis Dóra-Imola Veres Krisztina   40.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda 3 muskétás Vályné Gál Csilla Oroszi Márk Péter Papp Dominik Litkei Gergely 41.
NYSZC Zay Anna Technikuma és Kollégiuma Szabolcsi Lánykák Simon Miklós Vadász Alexandra Diószegi Fanni Kata Szakolczai Dominika 42.
Cserey-Goga Technológiai Líceum Kraszna Valkűrök Kiss Zoltán Sütő Eunika-Dorka Dimény Panna Valéria   43.
Pécsi Kodály Zoltán Kollégium DOSZAVA Mácsár Lajos Fenyvesi Szabina Mónika Lengyel Vanessza Anna Nyaka Donát 44.
Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium A Vereckei-hágó őrei Bertáné Zanbó Zsuzsa Kindák Evelin Csákány Tifani Fedor Annamária 45.

Mindenkinek szívből gratulálunk!

Kattintson a galéria megnyitásához
OK
×
×