Közgyűlés 2022

A Rákóczi Szövetség tisztújító közgyűlést tartott március 26-án, Sátoraljaújhelyen a Rákóczi Táborban.
Katona Flóra - 2022.03.26

A Rákóczi Szövetség 2022. március 26-án Sátoraljaújhelyen, a Rákóczi Táborban tartotta meg közgyűlését. A közgyűlés 192 résztvevője elfogadta a Rákóczi Szövetség 2021. évi beszámolóját és a 2022. évi program és költségtervét. A közgyűlés új elnökséget választott, megerősítette elnöki pozíciójában, Csáky Csongort. Az elnökség tagja lett alelnökként: Mihályi Magdolna, Mucsi Balázs, Nagy Zoltán Levente, Németh Zsolt, dr. Ősi Barnabás, dr. Panyi Miklós, Szilágyi Zoltán, dr. Tárnok Balázs. A közgyűlés megválasztotta a Rákóczi Szövetség felügyelőbizottságát is, melynek tagja lett: dr. Ambrus Sándor Csaba, Gabri Rudolf, Nagy Csaba, dr. Szabó Tibor és Tóth Tibor.