Középiskolai Szervezetvezető Tanárok találkoztak Sátoraljaújhelyen

A Rákóczi Szövetség Kárpát-medencei középiskolai hálózatának képviseletében 150 tanár találkozott a hétvégén Sátoraljaújhelyen
Központi iroda - 2022.12.01

A Rákóczi Szövetség középiskolai szervezeteit vezető tanárok meghatározó szerepet töltenek be a Szövetség ifjúságszervezésében, ők viszik vállukon a szervezet programjait. A hétvégi találkozón a Szövetség nekik igyekezett kifejezni köszönetét és megbecsülését fórumot teremtve az együttműködések és a jövő évi programok megvitatására.

A Rákóczi Szövetség középiskolai szervezetei több mint 330 magyarországi és külhoni iskolában működnek azzal a céllal, hogy a diákok tanórán kívüli közösségi életét, kapcsolatait, élményeit gazdagítsák. A Szövetség több tucat központi rendezvénye – nyári táborok, tanulmányi vetélkedők, vezetőképzők, kirándulások, nemzeti ünnepekhez kapcsolódó diák utaztatási programok, a helyi kezdeményezéseket felkaroló pályázati rendszer - évente középiskolások 10 ezreinek teremt lehetőséget.

Az esemény programterve az alábbi gombra kattintva érhető el:

Időpont

2022. december 2-4.

Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont, Sátoraljaújhely

Erre az eseményre már lezárult a jelentkezés!