Mintegy 1500 diák érkezett a Kossuth téri pápai Szentmisére

Mintegy 1500 diák érkezett a Kossuth téri pápai Szentmisére a Rákóczi Szövetség középiskolai szervezeteinek képviseletében.
Központi iroda - 2023.04.28

A középiskolás diákok Kárpátaljáról, Partiumból és Magyarországról érkeztek vonattal, a MÁV közreműködésével vasárnap a Nyugati Pályaudvarra, ahonnét közösen indultak a Kossuth téri pápai Szentmisére. A Nyugati pályaudvarra érkezett vasárnap reggel vendégeink mellett Böjte Csaba, ferences rendi szerzetes és 100 fiatalja, a Misszió Tours szervezésében.

A pápai Szentmisére érkező fiatalokat Böjte Csaba, ferences rendi szerzetes és Panyi Miklós, a Miniszterelnökség miniszterhelyettese fogadta a Rákóczi Szövetség vezetőivel együtt.

Bízunk benne, hogy meghatározó, szép élményt nyújtott a Szentatyával való találkozás a fiataloknak, akik sokezer magyarral együtt imádkozhattak a békéért, a keresztény Magyarországért és Európáért.