Rákóczis közösségi tér Békéscsabán

Katona Flóra - 2021.11.29

Békéscsabán helyi tagjaink összefogásával és önkéntes munkájával, valamint a Szövetség központi támogatásával megújult a Rákóczi Szövetség közösségi tere a Kinizsi utcában.

A megújult ingatlan átadóünnepségén Kovács Nóra, békéscsabai szervezetünk vezetője köszöntötte a vendégeket, a helyi tagokkal együtt a nagyváradi, a szentesi és a szigetvári testvérszervezetek képviselőit.

Az eseményt részvételével megtisztelte Herczeg Tamás országgyűlési képviselő, Varga Tamás alpolgármester, Mucsi Balázs, a Szakképzési Centrum főigazgatója Csáky Csongorral, a Rákóczi Szövetség elnökével együtt.

Békéscsabán a városi szervezet mellett az Evangélikus Gimnáziumban, a Szakképzési Centrum középiskoláiban, az Andrássy Gimnáziumban és a megye számos pontján működik csoportja a Rákóczi Szövetségnek.

Az ünnepélyes alkalmat a szentesi Horváth Mihály Gimnázium tanárainak és diákjainak előadása színesítette.

Köszönjük az összefogást és a példaértékű munka sikeres folytatását kívánjuk!