Indul a Kárpát-medencei Egyetemista Tábor

Augusztus 15-én kezdetét veszi a Rákóczi Szövetség egyetemista tábora Sátoraljaújhelyen. A Szövetség legnagyobb hagyományú rendezvényére 1989 óta minden év augusztusában a Kárpát-medence valamennyi területéről nagy számban érkeznek egyetemisták.
Katona Flóra - 2021.08.14

A tábor közéleti, tudományos és gazdasági előadásai során a fiatalok együtt gondolkodnak a magyarság és Közép-Európa helyzetéről és jövőjéről.

A tábor megnyitójára augusztus 15-én, vasárnap 17.30-kor ellátogat Michael Winzer, a Konrad Adenauer Alapítvány magyarországi képviseletvezetője.

Kedden 10 órától Benkő Tibor honvédelmi miniszter tart előadást a fiataloknak. A hét további programját nemzetpolitikai, gazdasági, tudományos előadások színesítik a kirándulásokkal, kulturális és szórakoztató programokkal együtt.

Videó - Elkezdődött a tábor!

Időpont

2021. augusztus 15-19.