Összefoglaló – Egyetemista Tábor 2021

Idén augusztus 15-19. között került sor a Rákóczi Szövetség egyetemista táborára Sátoraljaújhelyen. A Szövetség legnagyobb hagyományú rendezvényére 1989 óta minden év augusztusában a Kárpát-medence valamennyi területéről nagy számban érkeznek egyetemisták.
Nagy Domonkos - 2021.08.19

A táborban elhangzott közéleti, tudományos és gazdasági előadások során a fiatalok együtt gondolkodtak a magyarság és Közép-Európa helyzetéről és jövőjéről.

A tábor megnyitójára augusztus 15-én, vasárnap ellátogatott Michael Winzer, a Konrad Adenauer Alapítvány magyarországi képviseletvezetője. Augusztus 16-án Benkő Tibor honvédelmi miniszter tartott előadást a fiataloknak.

A hét további programját nemzetpolitikai, gazdasági, tudományos előadások színesítették a kirándulásokkal, kulturális és szórakoztató programokkal együtt.

Videó - Ilyen volt a tábor