Óvodapedagógus és Tanító Találkozó – 2021. október

A Rákóczi Szövetség 2021. október 15-17. között nyugat-felvidéki óvodapedagógusok és alsó tagozatos tanítók részére továbbképzéssel egybekötött találkozót szervez.
Nagy Domonkos - 2021.09.26

A rendezvény célja az óvónők és tanítónők munkájának megbecsülése, a magyar iskolaválasztás elősegítése, kapcsolatépítés, képzés. A rendezvény 2021. október 15-én, péntek délután 16 órakor veszi kezdetét és 2021. október 17-én, vasárnap délben ér véget.

A találkozóra meghívott óvoda és iskola legfeljebb 2 fővel jelentkezhet. A Rákóczi Szövetség arra törekszik, hogy a tanév során megrendezésre kerülő találkozók valamelyikére meghívást kapjon minden, a Magyar Iskolaválasztási Programban érintett külhoni magyar óvoda és iskola.

A rendezvényen 100 főt tudunk vendégül látni, túljelentkezés esetén a jelentkezési sorrendet vesszük alapul.

A jelentkezés feltételei:

• a kitöltött elektronikus jelentkezési lap beküldése a megadott jelentkezési határidőig.
    • aktív óvodapedagógusi vagy alsós tanítói státusz Nyugat-Felvidék (Pozsony és Nagykürtös között) bármely magyar nyelvű óvodájában, általános iskolájában.
    • a rendezvényen csak azokat tudjuk fogadni, akik Covid elleni védettséggel rendelkeznek és ezt igazolni is tudják.

A jelentkezési határidőt követően részletes információt és programot küldünk.

A találkozó résztvevőinek költségeit a Rákóczi Szövetség felvállalja (szállás, ellátás, programok).A találkozóra a jelentkezők számától függően buszt indítunk.

Időpont

2021. október 15, péntek 16:00

Rubin Wellness & Conference Hotel**** - Budapest

Erre az eseményre már lezárult a jelentkezés!