Jelentkezés – Diaszpóra Hétvége

A Külgazdasági és Külügyminisztérium a Tempus Közalapítvánnyal együttműködésben, a Rákóczi Szövetség bevonásával 2021. november 19. és 21. közötti hétvégén a Zemplén fővárosában, Sátoraljaújhelyen a Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpontban (www.rakoczihotel.hu) találkozót szervez valamennyi diaszpóra ösztöndíjasnak.
Nagy Domonkos - 2021.11.03

A hétvégi találkozó legfőbb célja, hogy közvetlen kapcsolatokat tudjanak egymás között kialakítani.

A hétvége programjában kulturális és szórakoztató programok egyaránt megtalálhatók.

Jelentkezni 2021. november 15. hétfőig lehet ezen az oldalon.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a járvány miatt érvényben lévő szabályozásnak megfelelően a rendezvényen csak személyazonosító okmány és oltási igazolás bemutatása után lehet részt venni. Ha a rendezvényen való részvétel előtt elmulasztja bemutatni ezeket a dokumentumokat, az sajnos a belépés megtagadását vonja maga után, ezért kérjük, feltétlenül hozza magával!

Az utazást Budapestről és Debrecenből oda-vissza a Rákóczi Szövetség biztosítja minden résztvevőnek. Az utazás részleteiről a jelentkezést követően a Rákóczi Szövetség tájékoztatást küld.

Erre az eseményre már lezárult a jelentkezés!