Felhívás – Középiskolás Vezetői Fórum

A Rákóczi Szövetség 2022-es ifjúsági programsorozatait Középiskolás Vezetői Fórummal szeretnénk elindítani Budapesten a február 25. és 27. közötti hétvégén.
Központi iroda - 2022.02.03

A Középiskolás Vezetői Fórumra iskolájukból 2 diákot és 1 tanárt szeretnénk meghívni.

A rendezvényen összesen 350 főt tudunk vendégül látni középiskolai szervezeteink képviseletében, ahol kulturális és szórakoztató programok keretében szeretnénk megvitatni idei programjainkat, pályázatainkat és az ahhoz kapcsolódó együttműködéseket.

A résztvevőket csak covid védettséggel tudjuk fogadni.

A rendezvény időpontja és helyszíne: 2022. február 25-27., Budapest

Jelentkezni 2022. február 18-ig (péntek) lehet a KARON felületünk Rendezvények menüpontjában tudnak:

Ha szervezetük még nem regisztrált a KARON felületünkre, kérjük, írjon e-mailt a karon@rakocziszovetseg.hu e-mail címre. Ezt követően megküldjük a szükséges adatokat

A rendezvény költségeit a Rákóczi Szövetség magára vállalja, további információt a sikeres jelentkezést követően küldünk.

Időpont

2022. február 25-27.