Középiskolás Vezetői Fórum

Mintegy félezer diák találkozott a hétvégén Budapesten, a Rákóczi Szövetség Középiskolás Vezetői Fórumán.
Katona Flóra - 2022.02.23

2022. évi ifjúsági programsorozatát Középiskolás Vezetői Fórummal indította a Rákóczi Szövetség Budapesten február 25. és 27. között.

A hétvégi rendezvény programjába mintegy félezer középiskolás kapcsolódott be, a Rákóczi Szövetség Kárpát-medencei középiskolai szervezetei képviseletében.

A Középiskolás Vezetői Fórum azzal a céllal valósult meg, hogy a diákok megvitassák a Szövetség idei ifjúsági programjait és pályázati lehetőségeit. A hétvége során kiemelt szerepet kaptak a közösségi, csapatépítő programok, de előadások, kulturális és szórakoztató programok, illetve budapesti városnézés is része volt a programnak.

A rendezvényt február 25-én, pénteken a budapesti Szent Margit Gimnázium dísztermében Soltész Miklós, Miniszterelnökség államtitkára nyitotta meg.