Óvodás családi délután Dunaszerdahelyen és Somorján a magyar iskolaválasztás érdekében

Katona Flóra - 2024.02.29

Március 1-jén, pénteken 16 órakor a dunaszerdahelyi Csaplár Benedek Városi Művelődési Központban és a somorjai Városi Művelődési Központban várja a Rákóczi Szövetség a város és a régió óvodásait szüleik kíséretében egy jó hangulatú családi délutánra.

Mindkét eseményen néptáncpedagógusok, számos gyermekprogram és az Alma együttes várja a kisgyermekeket.

A családi délután célja egy jó hangulatú közösségi esemény keretében ráirányítani a szülők figyelmét a magyar iskolaválasztás előnyeire.

A felvidéki szülőknek április folyamán kell iskolát választaniuk iskolakötelessé váló gyermekeik részére.

A Rákóczi Szövetség több mint három évtizede elkötelezett a magyar iskolaválasztás mellett.