Nemzeti Összetartozás Napja – 2022. június 4.

A Rákóczi Szövetség a Nemzeti Összetartozás Napján a sátoraljaújhelyi Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpontban szervezi emléknapi megemlékezését, Novák Katalin köztársasági elnök asszony és 1 000 fiatal részvételével.
Központi iroda - 2022.05.21

Ugrás a programtervhez

A Rákóczi Szövetség június 4-én, szombaton a Nemzeti Összetartozás Napján a múlt évben teljes egészében megújult és idén sportkomplexummal kiegészült sátoraljaújhelyi Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpontban szervezi emléknapi megemlékezését 1 000 Kárpát-medencei középiskolás részvételével. Az eseményt megtiszteli részvételével Novák Katalin köztársasági elnök asszony.

Itt olvasható az esemény részletes programterve, akik a programra regisztráltak, egy-egy programpont végeztével 24 óráig értékelhetik az adott programpontot.

Két szál pünkösdrózsa
Kihajlott az útra